Fåtöljer 1 par stomme i stålrör - Stockholms Auktionsverk
350. Arne Norell - Internationell kvalitetsauktion 10 - 13 december 2019
Fåtöljer & Stolar på Stockholms Auktionsverk Malmö - Auctionet
632. Bruno Mathsson - Kvalitetsauktion 17 augusti 2021
FÅTÖLJ Knolls Moderna fåtöljer,1900-talets mitt. - Bukowskis
FÅTÖLJER ett par IKEA 1900-talets senare del. - Bukowskis
Vi har fyra Jetson-fåtöljer i närmast... - Crafoord Auktioner | Facebook
Fåtöljer Lindlöfs Bristol 1 par - Stockholms Auktionsverk
Karlssons Auktioner - Idag tömmer vi ett hus på landet fullt med roliga saker. #auktion #antikt #möbler #furniture #retro #modernfurniture #fåtöljer #teakmöbler #designmöbler #vintage #teakmøbler #loppis #mäklare #karlssonsauktioner #trelleborg #malmö ...
Karlssons Auktioner - Kommer ut till försäljning på vår hemsida om några dagar. www.karlssonsauktioner.se #möbler #fåtöljer #tavla #furniture #antikt #retro #karlssonsauktioner #tillsalu #heminredning #trelleborg # malmö #köpenhamn | Facebook
Fåtölj, Yngve Ekström (1913-1988), Sverige. Lamino, Swedese. Skiktlimmat och formpressat trä, brännstämplad Swedese. Fårskinn. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 1046