LEKSAKSBIL, "Grandpa's Car", Brio, troligen lanserad på 1960-talet. - Bukowskis | Toy collection, Toy car, Unique items products
brio | Barnebys
Leksaker, 2 st ledade träfigurer 1950-tal, en Brio Kalle Anka (med ett kortare ben) och en lång mörk man med stubbat hår, höjd 34 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på
Brio leksaker, 1940/50-tal, 3 delar - Lauritz.com
Träleksaker från Brio - Scandinavian Retro
Se produkter som liknar Vintage Brio leksaker brio hä.. på Tradera (599837733)
gamla leksaker från 1860 till 1960 | Säljs allt det för etthundra kronor | Facebook
Slutpris för Leksaker 2 delar, BRIO, 1950/60-tal
PARTI LEKSAKER, 10 delar Brio mm, 1950-tal. - Bukowskis