Home

Sumpf Auerochse Bewusstlos asta strömberg vas smoke signerad Spezialisieren Verfault berühmt

Bilder för 669656. VAS, Asta Strömberg, smoke grey underfång, signerad  Strömberg B894. - Auctionet

3 vases in crystal Asta Strömberg Strömbergshyttan Sweden 1960 - 69 G0

Strömberghyttan Diamant vas i konstglas av Asta Strömberg - Retrolux Antik

ASTA STRÖMBERG, vas, glas, "Diamant", signerad. Strömbergshyttan, 1960-tal.  Ställ. - Bukowskis

57327. VAS, glas, Gunnar Nylund, Strömbergshyttan. | Auktion, Konst

Asta Stromberg for Strombergshyttan Sommerso "Sputnik" vase in purple N9266  - Freeforms

Se produkter som liknar Större tung blåtonad VA.. på Tradera (506891831)

Slutpris för VAS, kristall, Asta Strömberg, Strömbergshyttan.

EMAKS BETRAKTELSER - Fotosidan

VAS, Asta Strömberg, smoke grey underfång, signerad Strömberg B894. Glas -  Övrigt - Auctionet

Se produkter som liknar Vas Strömbergshyttan De.. på Tradera (514847435)

Asta Stromberg - Freeforms
Asta Stromberg - Freeforms

ASTA STRÖMBERG. Vas, glas, signerad "Strömberg B 936". Glas - Övrigt -  Auctionet

ASTA STRÖMBERG. vas, signerad. Glas - Övrigt - Auctionet

Massive Asta Stromberg “Diamant” Scandinavia Glass Vase 1940's-50's |  #438980306

Asta Stromberg - Freeforms
Asta Stromberg - Freeforms

Slutpris för VAS, glas, "Diamant" Asta strömberg,